Tornejos CE Roda 2777

A continuació podreu trobar els horaris de la trobada d'escoles.

3a Trobada d'Escoles de Futbol

Roda de Ter, 1 de Maig de 2014

09:00h Concentració al Camp Municipal de Roda de Ter
09:30h Presentació i desfilada de tots els jugadors
Horari Camp A Camp B
10:00h CF Torelló B - CE Manresa CF Martorelles B - EF Ripollès
10:15h CE Fornells - CF Folgueroles FC Vic Riuprimer - Gimnàstic Manresa A
10:30h CF Torelló A - UD Taradell Gimnàstic Manresa B - CE Roda
10:45h UE Camprodon - UE Gurb FC Sant Cugat - CF Martorelles A
11:00h CF Torelló B - CF Martorelles B CE Manresa - EF Ripollès
11:15h CF Folgueroles - Gimnàstic Manresa A CE Fornells - FC Vic Riuprimer
11:30h CF Torelló A - CE Roda UD Taradell - Gimnàstic Manresa B
11:45h UE Camprodon - FC Sant Cugat UE Gurb - CF Martorelles A
12:00h CF Torelló B - EF Ripollès CE Manresa - CF Martorelles B
12:15h CF Folgueroles - FC Vic Riuprimer CE Fornells - Gimnàstic Manresa A
12:30h CF Torelló A - Gimnàstic Manresa B UD Taradell - CE Roda
12:45h UE Camprodon - CF Martorelles A UE Gurb - FC Sant Cugat
13:00h CF Torelló B - CF Folgueroles EF Ripollès - FC Vic Riuprimer
13:15h CE Manresa - CE Fornells CF Martorelles B - Gimnàstic Manresa A
Descans - Dinar
14:30h CF Torelló A - UE Camprodon Gimnàstic Manresa B - CF Martorelles A
14:45h UD Taradell - UE Gurb CE Roda - FC Sant Cugat
15:00h CF Torelló B - CE Fornells/td> CE Manresa - CF Folgueroles
15:15h EF Ripollès - Gimnàstic Manresa A CF Martorelles B - FC Vic Riuprimer
15:30h CF Torelló A - CF Martorelles A Gimnàstic Manresa B - UE Camprodon
15:45h UD Taradell - FC Sant Cugat CE Roda - UE Gurb
16:00h CF Torelló B - Gimnàstic Manresa A EF Ripollès - CE Fornells
16:15 CE Manresa - FC Vic Riuprimer CF Martorelles B - CF Folgueroles
16:30h CF Torelló A - FC Sant Cugat UD Taradell - Matorelles A
16:45h CE Roda - UE Camprodon Gimnàstic Manresa B - UE Gurb
17:00h CF Martorelles B - CE Fornells EF Ripollès - CF Folgueroles
17:15h CF Torelló B - FC Vic Riuprimer CE Manresa - Gimnàstic Manresa A
17:30h CE Roda - CF Martorelles A UD Taradell - UE Camprodon
17:45h CF Torelló A - UE Gurb Gimnàstic Manresa B - FC Sant Cugat
18:00h Entrega de medalles a tots els jugadors participants