logo-torneig-2

A continuació us deixem amb els horaris dels partits de la segona setmana (del 06/07 al 10/07) del Torneig d'Estiu.

 

CAMP A
             
Hora 06/07/15 Categoria
18:00 Pintures Ortiz   -   La canalla del Capellà Benjamí
19:00 Gas Monkey Team   -   Cars Osona Aleví
20:00 Full HD Team   -   Dnipro Cadet
21:00 Les Tipiques   -   Marc k Fem Femení
22:00 Desde la Finestra   -   Ultimato Team Sènior
23:00            
             
  07/07/15  
18:00 Gas Monkey Team   -   Samba Team Aleví
19:00 A Full HD   -   PBB Roda i Masies Infantil
20:00 Narinan   -   Voittomaton Femení
21:00 Pink Team   -   Les Tipiques Femení
22:00 New Team   -   Micus FC Sènior
23:00            
             
  08/07/15  
18:00 Ferros Collell   -   Pintures Ortiz Benjamí
19:00 Els petardos   -   Cars Osona Aleví
20:00 La Puça FC   -   FC Ferros Collell Cadet
21:00 Marc k Fem   -   Les del Nord Femení
22:00 Anys 70       21 Futbol Club Sènior
23:00            
             
  09/07/15  
18:00 Els petardos   -   Triplet Vall del Ges Aleví
19:00 Osona Wellness Torelló   -   GR-30 Infantil
20:00 Jotas   -   MVGIV RXDV Cadet
21:00 Vodka Juniors   -   Desde la Finestra Sènior
22:00 21 Futbol Club   -   Ultimato Team Sènior
23:00            
             
  10/07/15  
18:00 Els petardos   -   Gas Monkey Team Aleví
19:00 Seleçao Brazil   -   PBB Roda i Masies Infantil
20:00 Voittomaton   -   Marc k Fem Femení
21:00 Les del Nord   -   Les Tipiques Femení
22:00 Pink Team   -   Narinan Femení
23:00 Desde la Finestra   -   Anys 70 Sènior

 

 

 

CAMP B
             
Hora 06/07/15 Categoria
18:00 Ferros Collell   -   Folgue Team Benjamí
19:00 Angels Caiguts   -   Els petardos Aleví
20:00 Les Panteras Roses   -   Nxufats Cadet
21:00 21 Futbol Club   -   Bar Sant Sebastià Sènior
22:00 Anys 70   -   Vodka Juniors Sènior
23:00            
             
  07/07/15  
18:00 Triplet Vall del Ges   -   Angels Caiguts Aleví
19:00 Seleçao Brazil   -   Els Nuns Infantil
20:00 Tsunamistes   -   D'aquí i d'allà Femení
21:00 Master of Puppets   -   Xampis Femení
22:00 Penya Llaver Manlleu   -   El Pont Sènior
23:00            
             
  08/07/15  
18:00 La canalla del Capellà   -   Folgue Team Benjamí
19:00 Angels Caiguts   -   Gas Monkey Team Aleví
20:00 Full HD Team   -   Les Panteras Roses Cadet
21:00 Les Kirris   -   Pim Pam Pum Femení
22:00 Ultimato Team   -   Bar Sant Sebastià Sènior
23:00            
             
  09/07/15  
18:00 Cars Osona   -   Samba Team Aleví
19:00 Borusia Donuts   -   Tex Mex Infantil
20:00 Nxufats   -   Dnipro Cadet
21:00 Master of Puppets   -   Tsunamistes Femení
22:00 Xampis   -   Les Kirris Femení
23:00 El Pont   -   Som Esport Sènior
             
  09/07/15  
18:00 Cars Osona   -   Samba Team Aleví
19:00 Borusia Donuts   -   Tex Mex Infantil
20:00 Nxufats   -   Dnipro Cadet
21:00 Master of Puppets   -   Tsunamistes Femení
22:00 Xampis   -   Les Kirris Femení
23:00 El Pont   -   Som Esport Sènior