logo-torneig-2

A continuació us deixem amb els horaris dels partits de la segona setmana (del 13/07 al 17/07) del Torneig d'Estiu.

 

CAMP A
               
Hora 13/07/15   Categoria
18:00 Folgue Team   -   Pintures Ortiz   Benjamí
19:00 Samba Team   -   Angels Caiguts   Aleví
20:00 Icoon Design   -   Borusia Donuts   Infantil
21:00 Pink Team   -   Marc k Fem   Femení
22:00 Desdelafinestra   -   PBB Manlleu   Sènior
23:00              
               
  14/07/15    
18:00 Samba Team   -   Els petardos   Aleví
19:00 A Full HD   -   Els Nuns   Infantil
20:00 Jotas   -   Full HD Team C1 Cadet
21:00 Narinan   -   Les Tipiques   Femení
22:00 Sant Sebastià   -   New Team   Sènior
23:00 Vodka Juniors   -   PBB Manlleu   Sènior
               
  15/07/15    
18:00 Triplet Vall del Ges   -   Samba Team   Aleví
19:00 A Full HD   -   Seleçao Brazil   Infantil
20:00 Icoon Design   -   Osona Wellness Torelló   Infantil
21:00 Voittomaton   -   Les del Nord   Femení
22:00 Desdelafinestra   -   New Team   Sènior
23:00              
               
  16/07/15    
18:00 La canalla del Capellà   -   Pintures Ortiz   Benjamí
19:00 Cars Osona   -   Gas Monkey Team   Aleví
20:00 Puçes   -   Panteres Roses C3 Cadet
21:00 Marc k Fem   -   Narinan   Femení
22:00 Pink Team   -   Les del Nord   Femení
23:00 El Pont   -   Ultimato Team   Sènior
               
  17/07/15    
18:00 Samba Team   -   Gas Monkey Team   Aleví
19:00 Osona Wellness Torelló   -   Minabo de Kiev I3 Infantil
20:00 Les Tipiques   -   Voittomaton   Femení
21:00 Les del Nord   -   Narinan   Femení
22:00 Sant Sebastià   -   PBB Manlleu   Sènior
23:00 Micus FC   -   21 Futbol Club   Sènior

 

CAMP B
               
Hora 13/07/15   Categoria
18:00 Ferros Collell   -   La canalla del Capellà   Benjamí
19:00 Triplet Vall del Ges   -   Gas Monkey Team   Aleví
20:00 Tex Mex   -   Osona Wellness Torelló   Infantil
21:00 Master of Puppets   -   Les Kirris   Femení
22:00 Micus FC   -   Ultimato Team   Sènior
23:00              
               
  14/07/15    
18:00 Angels Caiguts   -   Cars Osona   Aleví
19:00 Minabo de Kiev   -   Seleçao Brazil   Infantil
20:00 Nxufats   -   FC Ferros Collell C2 Cadet
21:00 Tsunamistes   -   Xampis   Femení
22:00 El Pont   -   21 Futbol Club   Sènior
23:00              
               
  15/07/15    
18:00 Cars Osona   -   Els petardos   Aleví
19:00 Minabo de Kiev   -   PBB Roda i Masies   Infantil
20:00 Tex Mex   -   GR-30   Infantil
21:00 D'aquí i d'allà   -   Pim Pam Pum   Femení
22:00 Som Esport   -   21 Futbol Club   Sènior
23:00              
               
  16/07/15    
18:00 Folgue Team   -   Ferros Collell   Benjamí
19:00 Els Petardos   -   Angels Caiguts   Aleví
20:00 Dnipro   -   MVGIV RXDV C4 Cadet
21:00 Les Kirris   -   Tsunamistes   Femení
22:00 Master of Puppets   -   Pim Pam Pum   Femení
23:00 Micus FC   -   Anys 70   Sènior
               
  17/07/15    
18:00 Angels Caiguts   -   Triplet Vall del Ges   Aleví
19:00 Els Nuns   -   Tex Mex I4 Infantil
20:00 Xampis   -   D'aquí i d'allà   Femení
21:00 Pim Pam Pum   -   Tsunamistes   Femení
22:00 Som Esport   -   Anys 70   Sènior
23:00 Vodka Juniors   -   New Team   Sènior