logo-torneig-2

A continuació us deixem amb els horaris dels partits de la tercera setmana (del 20/07 ala 24/07) del Torneig d'Estiu.

 

CAMP A
               
Hora 20/07/15   Categoria
18:00 1B   -   4B B2 Benjamí
19:00 Borussia Donuts   -   PB Roda i Masies I1 Infantil
20:00 Pink Team   -   Voittomaton   Femení
21:00 Les Tipiques   -   Marc k Fem   Femení
22:00 Som Esport   -   Ultimato Team   Sènior
23:00              
               
  21/07/15    
18:00 1A   -   4A A1 Aleví
19:00 G.I1   -   G.I3 I5 Infantil
20:00 P.I1   -   P.I3   Infantil
21:00 G.C1   -   G.C4 C5 Cadet
22:00 Narinan   -   Voittomaton   Femení
23:00 Pink Team   -   Les Tipiques   Femení
               
  22/07/15    
18:00 1IA   -   G.I5 I7 Infantil
19:00 P.C1   -   P.C4 C7 Cadet
20:00 Marc k Fem   -   Les del Nord   Femení
21:00 Pink Team   -   Narinan   Femení
22:00 1C   -   2D   Sènior
23:00              
               
  23/07/15    
18:00 G.A1   -   G.A2   Aleví
19:00 G.C7   -   G.C8   Cadet
20:00 Voittomaton   -   Marc k Fem   Femení
21:00 Les del Nord   -   Les Tipiques   Femení
22:00 3C   -   3D   Sènior
23:00              
               
  24/07/15    
18:00              
19:00 G.B1   -   G.B2   Benjamí
20:00 G.I7   -   G.I8   Infantil
21:00 G.C5   -   G.C6   Cadet
22:00 1FGA   -   1FGB   Femení
23:00 G 1C-2D   -   G. 1D-2C   Sènior

 

CAMP B
               
Hora 20/07/15   Categoria
18:00 2B   -   3B B1 Benjamí
19:00 Seleçao Brazil   -   GR-30 I2 Infantil
20:00 Master of Puppets   -   D'aquí i d'allà   Femení
21:00 Xampis   -   Les Kirris   Femení
22:00 El Pont   -   Anys 70   Sènior
23:00              
               
  21/07/15    
18:00 2A   -   3A A2 Aleví
19:00 G.I2   -   G.I4 I6 Infantil
20:00 P.I2   -   P.I4   Infantil
21:00 G.C2   -   G.C3 C6 Cadet
22:00 Tsunamistes   -   D'aquí i d'allà   Femení
23:00 Master of Puppets   -   Xampis   Femení
               
  22/07/15    
18:00 1IB   -   G.I6 I8 Infantil
19:00 P.C2   -   P.C3 C8 Cadet
20:00 Les Kirris   -   Pim Pam Pum   Femení
21:00 Master of Puppets   -   Tsunamistes   Femení
22:00 1D   -   2C   Sènior
23:00              
               
  23/07/15    
18:00              
19:00 P.A1   -   P.A2   Aleví
20:00 P.C7   -   P.C8   Cadet
21:00 D'aquí i d'allà   -   Les Kirris   Femení
22:00 Pim Pam Pum   -   Xampis   Femení
23:00              
               
  24/07/15    
18:00              
19:00 P.B1   -   P.B2   Benjamí
20:00 P.I7   -   P.I8   Infantil
21:00 P.C5   -   P.C6   Cadet
22:00 2FGA   -   2FGB   Femení
23:00 P. 1C-2D   -   P. 1D-2C   Sènior