logo-torneig

A continuació us deixem amb els horaris dels partits de la primera setmana (del 29/06 al 03/07) del Torneig d'Estiu.

 

CAMP A
             
Hora 29/06/15 Categoria
18:00 Pintures Ortiz   -   Ferros Collell Benjamí
19:00 Gas Monkey Team   -   Angels Caiguts Aleví
20:00 Pink Team   -   Marc k Fem Femení
21:00 Narinan   -   Les Tipiques Femení
22:00 21 Futbol Club   -   Desde la Finestra Sènior
23:00            
             
  30/06/15  
18:00 Triplet Vall del Ges   -   Els petardos Aleví
19:00 Icoon Design   -   Tex Mex Infantil
20:00 La Puça FC   -   Jotas Cadet
21:00 Voittomaton   -   Les del Nord Femení
22:00 El Pont   -   Micus FC Sènior
23:00            
             
  01/07/15  
18:00 Pintures Ortiz   -   Folgue Team Benjamí
19:00 Gas Monkey Team   -   Els petardos Aleví
20:00 Marc k Fem   -   Narinan Femení
21:00 Pink Team   -   Les del Nord Femení
22:00 Vodka Juniors   -   21 Futbol Club Sènior
23:00            
             
  02/07/15  
18:00 Gas Monkey Team   -   Triplet Vall del Ges Aleví
19:00 A Full HD   -   Minabo de Kiev Infantil
20:00 Full HD Team   -   Nxufats Cadet
21:00 Les Tipiques   -   Voittomaton Femení
22:00 Les del Nord   -   Narinan Femení
23:00 Som Esport   -   Penya Llaver Manlleu Sènior
             
  03/07/15  
18:00 Cars Osona   -   Angels Caiguts Aleví
19:00 Icoon Design   -   GR-30 Infantil
20:00 La Puça FC   -   MVGIV RXDV Cadet
21:00 Pink Team   -   Voittomaton Femení
22:00 Bar Sant Sebastià   -   Desde la Finestra Sènior
23:00 Ultimato Team   -   Anys 70 Sènior

 

 

CAMP B
             
Hora 29/06/15 Categoria
18:00 Folgue Team   -   La canalla del Capellà Benjamí
19:00 Samba Team   -   Cars Osona Aleví
20:00 Master of Puppets   -   Les Kirris Femení
21:00 Tsunamistes   -   Xampis Femení
22:00 Vodka Juniors   -   Ultimato Team Sènior
23:00            
             
  30/06/15  
18:00 Samba Team   -   Angels Caiguts Aleví
19:00 GR-30   -   Borusia Donuts Infantil
20:00 MVGIV RXDV   -   FC Ferros Collell Cadet
21:00 D'aquí i d'allà   -   Pim Pam Pum Femení
22:00 New Team   -   Som Esport Sènior
23:00            
             
  01/07/15  
18:00 La canalla del Capellà   -   Ferros Collell Benjamí
19:00 Cars Osona   -   Triplet Vall del Ges Aleví
20:00 Les Kirris   -   Tsunamistes Femení
21:00 Master of Puppets   -   Pim Pam Pum Femení
22:00 Anys 70   -   Bar Sant Sebastià Sènior
23:00            
             
  02/07/15  
18:00 Els petardos   -   Samba Team Aleví
19:00 PBB Roda i Masies   -   Els Nuns Infantil
20:00 Dnipro   -   Les Panteras Roses Cadet
21:00 Xampis   -   D'aquí i d'allà Femení
22:00 Pim Pam Pum   -   Tsunamistes Femení
23:00 New Team   -   El Pont Sènior
             
  03/07/15  
18:00 Samba Team   -   Triplet Vall del Ges Aleví
19:00 Osona Wellness Torelló   -   Borusia Donuts Infantil
20:00 FC Ferros Collell   -   Jotas Cadet
21:00 Master of Puppets   -   D'aquí i d'allà Femení
22:00 Penya Llaver Manlleu   -   New Team Sènior
23:00 Micus FC   -   Som Esport Sènior